Znovu vytočený pán Fico vytáča Slovensko a už dlhšie, ako je prijateľné.

Autor: Ján Šeďo | 11.6.2019 o 18:09 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  1743x

Nemá hanby zase klamať do očí národa, že 2 týždne chodil po Slovensku. Leda ak v amoku na nejakej klinike. To by sa niekde musel aj objaviť, alebo chodil kanálmi ? A zase sa vytáča...

Nominácia liberálov na post podpredsedu parlamentu namiesto p. Ďuriš Nicholsonovej nie je ideálna, ako celá strana liberálov nie je typická liberálna strana na báze hodnotového rebríčka liberalizmu. Liberál neútočí na protivníka bodákmi a to hneď, ale sa najprv snaží nájsť niečo prijateľné v názoroch iných. Naši liberáli sú ako osi. A veď prečo nie, tu nie je nič typické, a sú v opozícii. Ale to nie je podstatné v tomto momente.

Podstatu veci vidím v tom, že ak sa u nás politikárči na kvadrát namiesto konania v súlade so zdravým rozumom, potom ak sa uvoľnená funkcia ušla liberálom, nech si tam dosadia hoci aj Snehulienku. Je to o politikárčení. Ostatne p. Galko, ak voľba liberálov padne na neho, nie je o nič horší, ako hociktorý popredný predstaviteľ strany Smer. Ostatní sú povinní rozhodnutie rešpektovať. A tu sa zrazu pán neohrozený predseda Smeru rozohní. Má snáď patent na mozog, alebo ho za tie dva týždne poskladal do podoby ako-tak funkčného človeka nejaký psychiater ? Zase hrá demagóga s prebytočnou energiou a chce dokázať všetkým svoju sociálne orientovanú ľudskú tvár ? Tá je, pán predseda, už dávno v háji a ak sa nezachováte presne tak, ako svojho času p. Dzurinda, so stranou Smer je amen. Ani p. Dzurinda sa nechcel odpratať do úzadia, pričom bol už evidentne neprijateľný. Bolo ho potrebné k tomu dokopať. Nerozumiem pánovi predsedovi vlády a ostatným členom tejto kompromitovanej strany, prečo iniciatívu obrody vedenia strany nedotiahli do konca. To, čo začali, bolo bez pochýb správne. Nedokončená robota je na nič a nič dobré neprináša nikomu. Na Vášho predsedu sa už nedá pozerať ani ďalekohľadom. Je mimo realitu od A po Z. Neverím tomu, že sa v tejto strane nenájdu správni ľudia s ľudskou tvárou. Samozrejme mimo tých, ktorí sa ako stranícke kádre cítia a vždy cítili byť nedotknuteľní. Mali by ísť s predsedom na smetisko dejín SR. Načaté dielo by sa malo vždy dokončiť. 

My, bežní ľudia, budeme vďační, ak sa nebudeme musieť pozerať na demagóga, kópie Mečiara.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Michala Havrana

Kočner pochopil, čo je štát (píše Michal Havran)

A potom sa pokúsil ním stať.

Čo dnes robí Bubeníková z Gorily? Stala sa developerkou

Šéfka FNM rozbehla kariéru v realitnom biznise.


Už ste čítali?