Diskusia mi nestačí k článku "Titulovaná predavačka".

Autor: Ján Šeďo | 23.4.2019 o 20:43 | Karma článku: 3,41 | Prečítané:  1276x

Žlčou preliate diskusné príspevky sú na rôznych fórach samozrejmosťou. Tu je zdravý rozum často pochovaný skôr, ako by mal byť využitý.

Študentka využila možnosť 6 mesiacov pobudnúť si na "úrade práce". Zákon to dovoľuje. Neviem čo vyštudovala na bakalára, to ani tak veľmi podstatné nie je v tomto momente. Natešene píše o fakte, že ľahko prišla k zamestnaniu, ktoré je štartovacou čiarou. To sú fakty. Komu týmto ublížila do takej miery, aby sa diskutujúci rozohnili ako za revolúcie?

Školský systém vychováva množstvo nepotrebných "profesií" pod štedrou záštitou ministerstva školstva. Aperspektívne fakulty pomaly v každom okresnom meste s garantmi ( úctivo prosím o prepáčenie tých pánov profesorov, ktorí sú garantmi použiteľných študijných odborov ) získanými pán Boh vie ako. Netreba snáď znovu oživovať aféru z Trenčína o kupovaní titulov. A to nie je jediný prípad, keď končiaci študent odíde s diplomom ničoho.

Pozrime sa bližšie na dôvody. Ministerka školstva, ktorá bude obhajovať miliónové podvody s eurofondami namiesto toho, aby sa venovala systematickej práci na vyčistení slovenského vysokého školstva a prinavráteniu vážnosti inštitúcii vysokoškolského vzdelávania.

Potom, vážení diskutujúci, neurážajte dievča, ktoré sa pohybuje v koridore, ktoré jej tento skorumpovaný štát vytvoril. Skorumpovaný štát sme všetci, ktorí v ňom žijeme a predovšetkým okrem bezduchého a iracionálneho napádania nič na jeho obrodu nerobíme.

Česť práci.
 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Lustrovaní novinári opisujú, čo všetko o nich polícia nazbierala (video)

Novinári, ktorých lustrovali, zvažujú žalovať štát.

Ruskovu obhajobu platí Haščák, písal Kočner v Threeme

Haščák neodpovedal, či platí Ruskovho advokáta.


Už ste čítali?