Organizovaná invázia, alebo záchrana holých životov ?

Autor: Ján Šeďo | 5.9.2015 o 13:21 | (upravené 6.9.2015 o 15:09) Karma článku: 8,13 | Prečítané:  2543x

Presne takto znie otázka. Presun takéhoto množstva ľudí musí byť veľmi dobre organizovaný. Opýtajme sa ešte, komu to vyhovuje ? Kto potrebuje slabú Európu a chaos všade, mimo svojho územia ?

Američania si najprv teatrálne zbúrali Dvojičky. Nie som zástancom konšpirácií a výmyslov. Som technik 40 rokov a to mi stačí. Napokon v prvom rade, videl som ako všetci ostatní, keď to padalo a za druhé, videl som dokument o rodine Bin Ládina. Žili a podnikali v Amerike. Odsťahovali sa ( boli vyhostení, akože ) pár mesiacov pred pádom dvojičiek. Mimo toho boli v kontakte s čelnými vládnymi činiteľmi a kongresmanmi, bola to bohatá rodina. Po vzhliadnutí dokumentu, pozostávajúceho z faktov a preverených dokumentov, som mal jednoznačný dojem, že byť vdova po niektorom z hasičov, ktorých poslali do pekla, vezmem za tašku semtexu a idem do Bieleho domu ! Okrem toho vyšetrovanie "po americku" prinieslo výsledky, ktoré odporujú faktom ( napríklad do Pentagonu malo naraziť lietadlo, ale žiadne trosky tam neboli ). Ak si pomyslím na závery Warenovej vyšetrovacej komisie v prípade Kennedyho vraždy, potom sa niet čomu čudovať...Výsledky na objednávku.

Následne rozpútali vojny na blízkom východe a v severnej Afrike, odstránili diktátorov, ktorí to držali všetko na uzde. Stále to neprináša dostatočné výsledky, preto je nevyhnutné presťahovať "zúfalé" civilné obyvateľstvo do Európy. Všetko do seba dobre zapadá. V takom množstve zúfalcov sa stratí hocikto a hocičo. Aj verný bojovníci IS, ktorí sú podľa informácií ( koluje to už dlho ), produktom americkej starostlivosti o blaho obyvateľstva arabského sveta.

Tak obrovské množstvo náhod, ktoré po sebe nasledujú a vzájomne sa podmieňujú, nie je možné tolerovať a pripisovať iba deformovane vysvetleného náboženstva. Lebo presvedčenie o obsahu Koránu je posunuté k činom, ktoré korán nikdy neobsahoval. Sledoval som dokumenty s výkladom o živote Proroka Mohameda a jeho odkaze. Mierom bojoval proti nepriateľom a mierom ich porazil, potom sa konečne vrátil do Mekky. Odkázal posolstvo o láske k blížnemu a tolerancii. Nie pokrútenú ideológiu o vine nič netušiacich civilistov za prešľapy ich vlády...

Ak podľahneme chaosu, cieľ oslabovania Európy sa podarí naplniť. Tu by sme sa mali dobre zamyslieť...Aj páni v Prahe sa preto zišli a zamysleli sa...

Čo teraz ? Nepomôže nám stavať sa na zadné proti silným, rozhodujúcim členom únie, ale pozor, nenechajme sa Amerikou vmanévrovať do hrantu. Ak si pomyslím na to, že našu ekonomiku môže položiť jediné rozhodnutie o obmedzení výroby áut, alebo jej presťahovaní, je mi z toho mdlo. Osobne si viem predstaviť prijatie tých chudákov tak, ako sa na ľudí patrí. Sme predsa ľudia a tak by sme sa aj mali správať. Nezabudnime na to ani v čase nastávajúceho imigračného exodu, ktorý nás bez sporu čaká. Otázkou nie je, či áno alebo nie, ale kedy, v akej podobe a v akej intenzite. Ako vyseparovať odpad ? Riešenie je v razancii a organizovanosti úradov. Vyhlásenia o tom, že "mal by niekto" je rovné nule a menej. Páni, za čo Vás platíme ? Našim obrovským šťastím je, že nemáme na krku problémy Maďarska...

Teraz je to vyvolané údajnou hrozbou extrémistických Islamistov, možno v priebehu niekoľkých krátkych rokov to bude definitívne podmienené absolútne nevyhovujúcim prostredím pre život z dôvodu absencie vody a neznesiteľných teplôt. Dlhodobé predpoklady hovoria, že na eurázijskom kontinente bude obývateľná iba oblasť Sibíri. Aj Európa sa postupne prehreje a spustne. Tento proces je urýchlený niekym, kto potrebuje predať svoje produkty a jeho ekonomika beží na báze zbrojáriny, napríklad. 

Ukážme, že sme ľudia a ani v najmenšom nás nie je možné prirovnať k barbarom a fašistom, ale nedopusťme neprávosti za žiadnu cenu. ( Tu sme predovšetkým doma my. Nám sa musí prispôsobiť každý, kto sem príde a prijmeme ho. Ja si viem predstaviť aj zostrený režim vo vymedzených priestoroch s asistenciou armády, kým prijaté osoby nepreukážu svoju dobrú vôľu začleniť sa do spoločnosti a ochotu prispôsobiť sa. Vytvorenie komunity a používanie symbolov komunity, prečo nie, pri dodržiavaní zákonov SR a občianskeho zákonníka. Najmenšie podozrenie na činnosť proti štátu a iným občanom - vyhostenie, okamžite a zbohom navždy... A peniaze na tábory ? Zhabať nakradnuté ! Áno, doslova a do písmena ! Čo nakradli zbohatlíci od dôb Mečiarizmu, znovu vrátiť späť na hromádku a spraviť s tým poriadok. Pod dohľadom nezávislých a prísahou podchytených inteligentných ľudí. Toto urobil Putin po nástupe do funkcie po Jeľcinovi, lebo už nebolo čo privatizovať. Kto sa vzpieral, doplatil na to. My, občania, by sme tomu mohli a keby chceli, aj vedeli napomôcť. Lebo najprv je nutné odstrániť balast. To by nás ale niekto musel nakopnúť, ako v 89 - tom z Prahy.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Obec, kde sa nestrácajú eurofondy, stavia wellness centrum

Starosta Raslavíc Marek Rakoš dokázal za dva roky vybudovať 80 pracovných miest pre sociálne slabé skupiny.

BRATISLAVA

Prestavba stanice sa blíži, Bratislava o obmedzeniach mlčí

Najskôr musia dokončiť modernizáciu električkovej trate na Špitálskej ulici.

DOMOV

Kaliňák prečkáva Plavčana v zahraničí, dosiaľ šlo o jeho hlavu

Minister vnútra je už dlhšie na dovolenke.


Už ste čítali?