Jeden hot, druhý čehý.

Autor: Ján Šeďo | 24.7.2015 o 13:03 | (upravené 24.7.2015 o 16:25) Karma článku: 6,04 | Prečítané:  460x

Presne tak pôsobí najvyšší súd SR v očiach nezainteresovaného občana. Dôvera v právny štát, od ktorého sme na sto honov, klesá pod suterén. Čo teraz ? Pre niektorých sa určite vynára Shakespeare a jeho byť alebo nebyť. 

Na tvári p. Kaliňáka som postrehol, ako ho zalieva farba a určite aj teplo v momente, keď po poslednom  mimoriadnom zasadaní vlády dostal od redaktorky otázku k tejto téme. Evidentne mu to bolo vysoko nepríjemné. Tomu adekvátna bola aj nič nehovoriaca odpoveď. Pre SMER to musí byť veľmi horúci zemiak, pre štát hanba a pre občanov známka chaosu.
 

Svojské správanie p. Harabína a fakt, že jeho osoba je dedičstvom po Mečiarizme, asi robí vrásky na čele mnohým. On musí vedieť podstane viac, ako je pre SMER a jeho vedenie príjemné. Ak dokázal žalovať štát, ktorého je vysokým úradníkom, pritom sa blažene tváriť a chváliť víťazstvami, potom bezpochyby využije akúkoľvek príležitosť na vendetu. To, čo momentálne predvádza, je vycerenie zubov po prehre vo voľbách predsedu Najvyššieho súdu. Laxná a neistá reakcia zo strany už protivníkov je to, čo chce vidieť. Je na koni ako za starých časov. Nakoniec sám sa v médiách verejne vyjadril, že jeho čas ešte príde.

Horím zvedavosťou, ako to dopadne. Lebo toto zaváňa takou malou vojnou a možno sa niečo vytiahne aj spod koberca. Kto sa bude musieť viac zaoberať Shakespearovskou dilemou ?

Takúto konšpiráciu si dokáže občan vytvoriť na základe verejne dostupných informácií a toho, čo vidí v médiách. Veľmi rád by som sa nechal presvedčiť, že tomu tak nie je. Ale čo keď niečo smrdí v tomto kráľovstve dánskom....

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Jeden za všetkých, všetci za jedného. Čo má Kaliňák s tromi mušketiermi

Dom, v ktorom býva minister vnútra Robert Kaliňák, je pomenovaný podľa Aramisa z Troch mušketierov. Susedmi sú Athos a Porthos.


Už ste čítali?