Jeden hot, druhý čehý.

Autor: Ján Šeďo | 24.7.2015 o 13:03 | (upravené 24.7.2015 o 16:25) Karma článku: 6,04 | Prečítané:  438x

Presne tak pôsobí najvyšší súd SR v očiach nezainteresovaného občana. Dôvera v právny štát, od ktorého sme na sto honov, klesá pod suterén. Čo teraz ? Pre niektorých sa určite vynára Shakespeare a jeho byť alebo nebyť. 

Na tvári p. Kaliňáka som postrehol, ako ho zalieva farba a určite aj teplo v momente, keď po poslednom  mimoriadnom zasadaní vlády dostal od redaktorky otázku k tejto téme. Evidentne mu to bolo vysoko nepríjemné. Tomu adekvátna bola aj nič nehovoriaca odpoveď. Pre SMER to musí byť veľmi horúci zemiak, pre štát hanba a pre občanov známka chaosu.
 

Svojské správanie p. Harabína a fakt, že jeho osoba je dedičstvom po Mečiarizme, asi robí vrásky na čele mnohým. On musí vedieť podstane viac, ako je pre SMER a jeho vedenie príjemné. Ak dokázal žalovať štát, ktorého je vysokým úradníkom, pritom sa blažene tváriť a chváliť víťazstvami, potom bezpochyby využije akúkoľvek príležitosť na vendetu. To, čo momentálne predvádza, je vycerenie zubov po prehre vo voľbách predsedu Najvyššieho súdu. Laxná a neistá reakcia zo strany už protivníkov je to, čo chce vidieť. Je na koni ako za starých časov. Nakoniec sám sa v médiách verejne vyjadril, že jeho čas ešte príde.

Horím zvedavosťou, ako to dopadne. Lebo toto zaváňa takou malou vojnou a možno sa niečo vytiahne aj spod koberca. Kto sa bude musieť viac zaoberať Shakespearovskou dilemou ?

Takúto konšpiráciu si dokáže občan vytvoriť na základe verejne dostupných informácií a toho, čo vidí v médiách. Veľmi rád by som sa nechal presvedčiť, že tomu tak nie je. Ale čo keď niečo smrdí v tomto kráľovstve dánskom....

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Kupujúci Japonec? Neexistuje, tvrdia stánkari z vianočných trhov

Strávili sme jeden deň so stánkarmi, aby sme zistili ako vidia návštevníkov spoza svojich pultov.

EKONOMIKA

Deti boháčov majú vlastnú sieť, stojí za ňou Slovák

Byť bohatým je nuda, keď vás nikto nevidí.


Už ste čítali?